Livre
Néerlandais

Op de hielen

Karen Rose (auteur), Hans Verbeek (traducteur)
Een vrouw die werkte met criminelen die seksmisdaden hebben begaan, vernietigde veiligheidshalve alle sporen naar haar vroeger leven, maar toch wordt ze nog altijd bedreigd.
Titre
Op de hielen
Auteur
Karen Rose 1964-
Traducteur
Hans Verbeek
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Closer than you think
Éditeur
Utrecht: De Fontein, 2015
749 p.
ISBN
9789026138539 (paperback)

Commentaires

Als psychologe Faith Corcoran terugkeert naar het huis van haar jeugd blijkt zich daar een seriemoordenaar schuil te houden. Al snel rijst de vraag of deze man dezelfde is als Faith’s stalker die al verschillende aanslagen op haar leven heeft gepleegd. Gelukkig is daar FBI-agent ‘superheld’ Deacon Novak die samen met Faith een onderzoek instelt. Dat de twee als een blok voor elkaar vallen zorgt voor de nodige romantiek en opwinding. De zoektocht naar nog vermiste meisjes en de dader gaat onverminderd voort, maar het kersverse stel weet lust en werk prima te combineren. Karen Rose (1964, Washington D.C.), afgestudeerd chemisch ingenieur, levert na haar thrillerdebuut ‘Don’t tell’ in 2003 alleen maar bestsellers af. Haar vlotte schrijfstijl, humor en vermogen om spanning en romantiek te vervlechten maken haar een geliefd auteur. Daarbij combineert ze snelle dialogen met gruwelijke details en weet ze de plot net lang genoeg te rekken. Voor liefhebbers van Karen Slaughter en Sue Grafton. …Lire la suite

Suggestions