Livre
Néerlandais

Het verloren meisje

Eve Chase (auteur), Lydia Meeder (traducteur)
Als een jong gezin verhuist naar een landhuis op het Engelse platteland worden ze geconfronteerd met gebeurtenissen uit het verleden.
Sujet
Geheimen
Titre
Het verloren meisje
Auteur
Eve Chase
Traducteur
Lydia Meeder
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
The vanishing of Audrey Wilde
Éditeur
Amsterdam: Boekerij, © 2018
333 p.
ISBN
9789022577301 (paperback)

Commentaires

Jessie verhuist met haar man Will, haar stiefdochter Bella en dochter Romy van het rumoerige Londen naar het platteland. Jessie hoopt hier een betere band met Bella te kunnen opbouwen maar in plaats daarvan komen ze achter een diep geheim uit het verleden dat zorgt voor een heleboel spanning. Ruim vijftig jaar eerder verblijft Margot Wilde met haar drie zussen bij hun oom en tante in hetzelfde huis: Applecote Manor. Drie jaar daarvoor is hun nichtje Audrey spoorloos verdwenen. De gezusters Wilde proberen ondanks alles er een leuke zomer van te maken maar de verdwijning van Audrey blijft als een donkere sluier om hen heen hangen. De twee verhaallijnen zijn onlosmakelijk verbonden en komen aan het eind mooi samen. De auteur – bekend van haar debuut ‘Het huis op de heuvel’* – zet wederom een spannend boek neer dat de lezer niet weg kan leggen en in een ruk moet uitlezen. Kwaliteit voor een breed publiek. Voor fans van Ruth Ware en B.A. Paris.