Book
Dutch

Het verloren meisje

Eve Chase (author), Lydia Meeder (translator)
Als een jong gezin verhuist naar een landhuis op het Engelse platteland worden ze geconfronteerd met gebeurtenissen uit het verleden.
Subject
Geheimen
Title
Het verloren meisje
Author
Eve Chase
Translator
Lydia Meeder
Language
Dutch
Original language
English
Original title
The vanishing of Audrey Wilde
Publisher
Amsterdam: Boekerij, © 2018
333 p.
ISBN
9789022577301 (paperback)

Reviews

Jessie verhuist met haar man Will, haar stiefdochter Bella en dochter Romy van het rumoerige Londen naar het platteland. Jessie hoopt hier een betere band met Bella te kunnen opbouwen maar in plaats daarvan komen ze achter een diep geheim uit het verleden dat zorgt voor een heleboel spanning. Ruim vijftig jaar eerder verblijft Margot Wilde met haar drie zussen bij hun oom en tante in hetzelfde huis: Applecote Manor. Drie jaar daarvoor is hun nichtje Audrey spoorloos verdwenen. De gezusters Wilde proberen ondanks alles er een leuke zomer van te maken maar de verdwijning van Audrey blijft als een donkere sluier om hen heen hangen. De twee verhaallijnen zijn onlosmakelijk verbonden en komen aan het eind mooi samen. De auteur – bekend van haar debuut ‘Het huis op de heuvel’* – zet wederom een spannend boek neer dat de lezer niet weg kan leggen en in een ruk moet uitlezen. Kwaliteit voor een breed publiek. Voor fans van Ruth Ware en B.A. Paris.